Blog
Taksi Plakası Kiralama

 

Kısa vadede kazanmak isteyenlerin en çok tercih ettiği yatırım araçlarından birisi olan Ticari Taksi Plakası Kiralama kendi işinin patronu olmak isteyenlerin ve düşük sermaye ile büyük kazançlar elde etmek isteyenlerin ortak işidir.

Ticari Taksi Plakası Kiralama sistemi Türkiye ‘ nin her ilinde olup ancak en yoğun ve en çok kazandıran illerin başında İstanbul gelmektedir, Gerek Nüfus yoğunluğu gerekse taksimetre km ücret farkı sebebi ile İstanbul ‘ dan sonra Ankara , Antalya , İzmir gibi büyük Şehir ve Metropoller gelmektedir.

Yatırımcısına her zaman kazandıran Ticari Taksi Plakası ile kolayca kendi işinizi kurabilir ve aynı gün kazanmaya başlayabilirsiniz, Ticari Taksi Plakası Kiralayarak aylık kazancınızı öğrenmek için  ( Bknz: Plaka Kiralama )

Neden Taksi Plakası Kiralamalıyım ?

Ticari Taksi Plakası Kiralamak için bir çok sebep bu sebeplerin en başında aylık gelirinizi sıfır risk ile paranızı batırmadan gelirinizi ikiye katlayabilirsiniz. Kısaca elinizdeki parayı kaybetmeden, kolayca kendi işinizi kurabileceğiniz bir yatırım aracı olan Taksi Plakası ile oturduğunuz yerden her ay düzenli gelir elde edebilir ve kısa zamanda yatırdığınız düşük sermayenizi amorti edebilirsiniz.

 

Ticari Taksi Plakası Nasıl Kiralanır ?

Ticari Taksi Plakası plaka sahiplerinden de kiralanabileceği gibi en çok tercih edilen yöntemi oto galerilerden kiralamaktır, evrak peşinde koşmadan, iki gün sonra kiraladığınız plaka satılır yada başkasına kiraya verilir korkusu olmadan, uzun yıllar boyunca kafanız rahat olur ayrıca oto galeriden Plaka Kiralamanın saymadığımız bir çok avantajı bulunmakta olup örnek vermek gerekirse aracınızın bakımlarını ücretsiz yaptırabilir, trafik cezası, kaza ve bakım onarım işlemleri gibi bir çok özellikleri vardır.

Ticari Taksi Plakası Kiralamak için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve aşağıda belirtilen gerekli evrakları tamamlamış olmanız yeterlidir.

 

 

 

 

Hangi Ticari Taksi Plakasını Kiralamalıyım ?

İki tip Ticari Taksi Plakası vardır bunlar C Plaka ve T Plaka ‘dır İstanbul içi %80 oranında T Plaka olup, C Taksi Plakası ise %30 oranındadır, Ayrıca plakaların tiplerine göre çalışma alanları mevcut T Taksi Plakası ile İstanbul ‘ un her yerinden müşteri alabilirsiniz anca C Taksi Plakasının çalışma bölgeleri, Plaka Kiralama Fiyatları farklıdır bu konuda 444 5 900 numaralı telefondan firmamızı arayarak güler yüzlü satış danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 

Hangi Renk Ticari Taksi Almalıyım

Alacağınız Ticari Taksi yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi %50 Plaka Tipine ve %50 Alacağınız araç modeline göre değişmektedir. Aşağıdaki belirtilen örnek resim aracınızı ve plaka tipinizi seçmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

 

 

 

Firma Seçimi

İster Ticari Taksi Plakası Kiralayın ister Ticari Taksi alın önemli olan doğru ve güvenilir bir firma ile çalışmaktır, sadece en uygun Plaka Kiralama Fiyatlarını almak veya Ticari Taksi almak yetmez aynı zamanda firmanın referansları, sektördeki tecrübesi ve kuruluş tarihi, sunmuş olduğu şartlar ve özellikler de incelenmeli ve  Plaka , Araç ve Firma karşılaştırması yapılmalıdır karşılaştırmaları mümkün olduğunca kendinizin yapmasında her zaman fayda vardır, kulaktan dolma  sözlerle veya başkalarının yönlendirmeleri ile hareket edilmemelidir, gerekirse firmalar tek tek ziyaret edilmeli fiyatlar toplanmalı ve alacağınız Ticari Taksi yerinde görülüp incelenmelidir.

Plaka Alım Satım ve Ticari Taksi Plakası Kiralama konusunda firmamız 1979 ‘ dan beri hizmet vermekte olup güçlü referanslarımız ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yapımız ile Sarı, Turkuaz, Siyah renkte C ve D segmenti Ticari Taksiler, En uygun Plaka Fiyatları ve ücretsiz periyodik bakım hizmetleri gibi ve daha bir çok sayısız avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

İstanbul ‘ da sekiz ayrı bölgede hizmet vermekte olup dilerseniz şubelerimizi ziyaret ederek veya müşteri danışmanlarımız ile iletişime geçerek tüm sorularınıza cevap bulabilir ve araştırmalarınıza katkı sağlayabiliriz.